101 Володимирець

Історія становлення ДПРЧ-11

Володимирець відомий ще з 1570 року. Та особливо інтенсивно він розвивається після Великої Вітчизняної війни. Захищаючи край від вогню у 60-х роках тут діяла добровільна пожежна команда, яка утримувалась за рахунок відрахувань від колгоспів, радгоспів та інших підприємств району. Невдовзі її реформували у ППЧ-24 смт.Володимирець під керівництвом  Волчецького Анатолія Васильовича.

1963 рік став для пожежних – роком переїзду в нове пожежне депо. Під керівництвом Анатолія Волчецького пожежний підрозділ набув значущості: збільшились штати, фінансування, зрештою, стабільною стала робота.

У 1979 році на базі ППЧ-24 створюється загін професійної пожежної охорони №4, до якого увійшли ППЧ-24 смт. Володимирець, ППЧ-19 смт. Нова Рафалівка, ППЧ-33 м. Кузнецовськ. Та в 1986 році загін ліквідували у зв’язку зі створенням воєнізованих частин з охорони Рівненської АЕС. У 1994 році ще одна структурна зміна: СДПН (служба державного пожежного нагляду) об’єднали з ППЧ-24, а  начальником новоствореного підрозділу призначено Жильчука Василя Миколайовича. Після декількох реорганізацій в 1997 році створено СДПЧ-16 смт. Володимирець на чолі з Василем Жильчуком.

Після приєднання пожежної охорони України до Міністерства надзвичайних ситуацій відбувся ряд реорганізаційних змін. Наприкінці 2005 року створений Володимирецький районний відділ Головного управління МНС України в Рівненській області під керівництвом Вороб’я Михайла Васильовича, до якого увійшли дві пожежні частини СДПЧ-16 під керівництвом Жучки Миколи Калістратовича та ОП ДПО смт. Рафалівка під керівництвом Переходька Василя Володимировича.

В 2008 році керівником ОП ДПО смт. Рафалівка призначено Затірку Івана Івановича.

В 2010 році начальником Володимирецького РВ УМНС призначено підполковника служби цивільного захисту Симонюка Володимира Вікторовича. В ході останніх змін СДПЧ-16 реорганізовано на 16-ту державну пожежно-рятувальну частину Територіального управління МНС області, окремий пост Рафалівки – на 4-ий державний пожежно-рятувальний пост, а Володимир Симонюк призначений начальником Служби цивільного захисту в Володимирецькому районі. Інспекцію (СНПД – сектор наглядово-профілактичної діяльності) відокремили як окремий структурний підрозділ – Володимирецький районний сектор Управління Державної техногенної безпеки у Рівненській області.

Під час чергового процесу реорганізації на базі ДПРЧ-16 створюється 6-ий державний пожежно-рятувальний загін (ДПРЗ-6), в склад якого увійшли пожежно-рятувальні підрозділи Дубровицького, Зарічненського, Володимирецького районів та м. Кузнецовськ. ДПРЧ-16 смт. Володимирець перейменовано на ДПРЧ-11, а ДПРП-4 смт. Рафалівка на ДПРП-5.

Начальником ДПРЗ-6 призначено підполковника служби цивільного захисту Володимира Вікторовича Симонюка, заступником начальника ДПРЗ-6 – начальником ДПРЧ-11 майора служби цивільного захисту Миколу Калістратовича Жучку. Володимирецький районний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області очолює капітан служби цивільного захисту Андрій Якович Муравинець.

dprch11

 


Симонюк Володимир Вікторович

 Симонюк Володимир Вікторович

полковник служби цивільного захисту

З 2010 року – начальник Володимирецького районного відділу Управління МНС України у Рівненській області.

З 2012 року – начальник служби цивільного захисту в Володимирецькому районі ТУ МНС України у Рівненській області

З 2013 року – начальник 6 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області


Воробей Михайло Васильович

Воробей Михайло Васильович

підполковник служби цивільного захисту

2005-2010 рр. – начальник Володимирецького районного відділу Головного управління МНС України в Рівненській області


Жильчук Василь Миколайович

 Жильчук Василь Миколайович

підполковник внутрішньої служби

1994-1997 рр. – начальник професійної пожежної частини №24

1997-2005 рр. – начальник самостійної державної пожежної частини №16


Волчецький Анатолій Васильович

 Волчецький Анатолій Васильович

1963-1994 рр. – начальник професійної пожежної частини №24


 

Tags: історія, ДПРЧ-11