101 Володимирець

feed-image

Піротехніки ДСНС поблизу с. Малий Жолудськ успішно знешкодили авіаційну бомбу часів Другої світової війни

21 вересня за номером 101 до пожежно-рятувальної служби району надійшло повідомлення про те, що поблизу села Малий Жолудськ, Володимирецького району, в урочищі «Городище» було виявлено металевий предмет ззовні схожий на авіаційну бомбу часів ІІ світової війни.

Інформація для підприємців району

Згідно із ч. 2 ст. 57 Кодексу цивільного захисту України, початок роботи новоутворених підприємств і початок використання суб’єктами господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, або їх частин) здійснюється на підставі поданої та зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

З нагоди професійного свята рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

З метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності 17 вересня в день свого професійного свята володимирецькі рятувальники провели у Володимирецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

В рамках україно-польської співпраці відбулася урочиста передача польського пожежного автомобіля рафалівським рятувальникам

13 вересня в смт. Рафалівка, Володимирецького району на фасаді 5-го державного пожежно-рятувального поста пройшло урочисте передання пожежного автомобіля, який до Дня рятівника подарували польські вогнеборці своїм українським колегам-рятувальникам.

Володимирецькі рятувальники вночі ліквідували пожежу в райцентрі

15 серпня об 01:57 до Служби порятунку за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств у Володимирці по вул. Котляревського. Для ліквідації пожежі відразу було направлено бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Володимирець: під час пожежі від смерті врятовано чоловіка

7 серпня о 4:31 за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в нежитловому будинку у Володимирці по вул. Сагайдачного. За вказаною адресою відразу виїхав черговий караул надзвичайників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

В Городці ліквідовували пожежу, яка поширилася відразу на два приватних господарства

6 серпня о 14 год. 11 хв. до пожежно-рятувальної служби за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в селі Городець, Володимирецького району. До місця події відразу було направлено черговий караул бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини з смт. Володимирець та місцеву пожежну команду с. Городець.

У Володимирці вночі рятувальники ліквідували пожежу в приватному господарстві

3 серпня о 3:50 за номером 101 до пожежно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств райцентру по вул. Котляревського. До місця події відразу було направлено черговий караул бійців 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Дубівка. Від повного знищення вогнем вогнеборцями врятовано житловий будинок

31 липня о 15:58 до Служби порятунку за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в селі Дубівка, Володимирецького району. За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул бійців 11-го державної пожежно-рятувальної частини з смт. Володимирець.