101 Володимирець

feed-image

Рятувальники ДСНС попереджають про загрозу збільшення пожеж у житловому секторі в осінньо-зимовий період

З настанням опалювального періоду, рятувальники ДСНС попереджають про можливе різке збільшення кількості пожежах у житловому секторі. Традиційно, люди обігрівають помешкання за допомогою пічного опалення, використовують несправні обігрівачі та перевантажують, або ж зовсім не слідкують за станом електрогосподарства. Щороку усі ці фактори з високою вірогідністю призводять до трагедії.

Рятувальники провели навчання щодо реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду

31 жовтня з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації та події, характерні для осінньо-зимового періоду, рятувальниками 11-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області було організовано та проведено спільні навчання служб цивільного захисту району.

В селі Воронки горіла господарська споруда

23 жовтня об 16 год. 14 хв. за номером 101 до пожежно-рятувальної служби району надійшло повідомлення про пожежу в приватному господарстві в с. Воронки, Володимирецького району.

Володимирецькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на торговий центр «Полісяни»

18 жовтня Володимирецькими рятувальниками 11-ої державної пожежно-рятувальної частини було проведено тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт у торговому центрі «Полісяни».

Рятувальники провели для дошкільнят пізнавальну екскурсію пожежно-рятувальною частиною

Виховання дітей – складний і тривалий процес, до якого все частіше долучаються рятувальники. Адже ще змалку в підростаючого покоління потрібно виховувати навички культури безпечної поведінки.

В рамках тижня безпеки життєдіяльності рятувальники провели День цивільного захисту у Довговільському навчально виховному комплексі

17 жовтня працівники Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України в області, спільно з адміністрацією Довговільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», провели День цивільного захисту у навчальному закладі. До участі у заходах задіяли учнів 5-11 класів.

Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах!

У зв’язку з переважанням на території області надзвичайного рівня пожежної небезпеки працівники пожежно-рятувальної служби закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Повідомляючи про хибний виклик, ви не тільки порушуєте закон, але й, можливо, ризикуєте життям інших людей

Іноді, поспішаючи на вигадане чиєюсь хворобливою уявою «замінування», «пожежу», чи ще будь-яку іншу надзвичайну подію, рятувальники не в змозі надати оперативну допомогу тим, хто потребує її негайно. Адже під час слідування рятувальних відділень у хибному напрямку, паралельно може надійти інформація про дійсно реальну біду.

Під час збору лісових ягід дівчину вкусила гадюка

6 жовтня до хірургічного відділення Володимирецької ЦРЛ було госпіталізовано жительку с. Степангород, Володимирецького району, 1998 року народження з діагнозом «укус гадюки третього пальця правої кисті». Укус було отримано під час збирання лісових ягід. Стан потерпілої наразі оцінюється середньої важкості.

У Володимирецькому районі зафіксовано черговий випадок укусу людини отруйною змією

5 жовтня до хірургічного відділення Володимирецької ЦРЛ госпіталізований житель с. Степангород, Володимирецького району, 1996 року народження з діагнозом «укус гадюки першого пальця лівої кисті». Укус було отримано під час збирання лісових ягід.